SUSISIEKITE TEL. (8:00 - 17:00): 8-37-333000

Krepšelis tuščias.

Ieškoti
Sukurtas
Didėjantis
per puslapį

Elementai 1 į 1038 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Skrajučių evoliucija: nuo atsiradimo iki šių dienų

2020 m. liepos 31 d.,penktadienis 09:32:00 Europe/Minsk

Skrajutės — vienas universaliausių rinkodaros įrankių verslo pasaulyje. Lengvai pritaikomos kiekvienai verslo šakai, produktui ar paslaugai, skrajutės jau keletą šimtmečių tarnauja siekiant skleisti bet kokią informaciją. Šis verslo pasaulyje puikiai žinomas spaudos gaminys neabejotinai išlaikė laiko ir technologijų testą, tačiau ar kada susimąstėte, kaip ir kada atsirado pirmosios skrajutės? Šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime skrajučių evoliuciją nuo jų atsiradimo iki šių dienų.

Skrajutės KLIK

Read More
Posted in Naujienos Skrajučių gamyba By KLIK komanda

Vizitinės kortelės skirtingų kultūrų kontekste

2020 m. birželio 8 d.,pirmadienis 08:42:40 Europe/Minsk

Globalėjantis pasaulis leidžia megztis verslo santykiams su tolimiausių šalių atstovais. Tai atveria duris bei plečia rinkas, tačiau sukuria ir netikėtų iššūkių. Ar kada susimąstėte, kad verslo kultūra kitose pasaulio šalyse kardinaliai skiriasi ir mums įprasta elgsena ar dalykai svetur gali būti nesuprasti? Šiame straipsnyje pasižvalgykime, kaip vizitinės kortelės atrodo skirtingų kultūrų kontekste.

Vizitines korteles e-spaustuve KLIK

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Atvirukų magija: spaudoje sutalpinti jausmai

2020 m. gegužės 1 d.,penktadienis 15:37:00 Europe/Minsk

Vis ryškiau šviečiantys saulės  spinduliai ir bundanti gamta atneša vienas gražiausių pavasario švenčių – mamos ir tėčio dieną. Ko gero nesumeluosime, kad būtent šiems žmonėms norisi skirti kuo daugiau išskirtinio dėmesio ir šilumos. Todėl šiame straipsnyje dalinamės idėjomis, kaip sukurti iškalbingą ir nuoširdų atviruką mamos bei tėčio dienos proga, kuris talpintų ne tik gražius palinkėjimus, bet ir sukeltų pačius šilčiausius jausmus.

Atvirukai

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Kaip palaikyti ryšį su klientais karantino laikotarpiu?

2020 m. balandžio 7 d.,antradienis 15:44:45 Europe/Minsk

Įvestas karantinas sukėlė visuotinį nerimą ir įnešė sumaišties ne tik į kiekvienus namus, bet ir į verslą. Todėl šiame straipsnyje svarstome, kokie galimi komunikacijos kanalai karantino metu padėtų išlaikyti klientą. Kitaip tariant, bandysime apžvelgti, kaip naudingai išnaudoti karantino laikotarpį ryšio su savo klientais stiprinimui.

spaustuve KLIK rysys su klientu

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Kvietimas – šventės puošmena

2020 m. kovo 30 d.,pirmadienis 11:53:25 Europe/Minsk

Šiltasis metų laikas dažnai atneša gražių švenčių ar susibūrimų, kurie reikalauja išankstinio kvietimo. Gerai apgalvotas kvietimas bei išskirtinis jo dizainas gali palikti neišdildomą įspūdį, įvesti į šventės temą ar netgi tapti jos akcentu. Tad dalinamės idėjomis, kaip atitinkamai šventei parengti išskirtinį kvietimą.

kvietimai

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Mums jau ketveri!

2020 m. kovo 5 d.,ketvirtadienis 15:31:21 Europe/Minsk

Tuk, tuk, tuk... Į duris beldžiasi ketvirtasis KLIK gimtadienis! Vos spėjome užpūsti praėjusio gimtadienio žvakutes, o čia atkeliauja jau kitas. Todėl džiaugdamiesi priruošėme glėbius dovanų ir siurprizų, kuriuos dalinsime net visą savaitę iki pat gimtadienio, kovo 14 dienos. Užeikite ir rinkitės!

Spaustuves KLIK gimtadienis

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Neatrasti vizitinės kortelės plotai: kaip saikingai pateikti daugiau informacijos?

2020 m. vasario 13 d.,ketvirtadienis 17:37:37 Europe/Minsk

Vizitinė kortelė, ko gero, gali būti laikoma vienu reikšmingiausių kontaktinės informacijos šaltinių verslo pasaulyje. Todėl natūralu, kad joje norisi pateikti kuo daugiau informacijos, kuri gali būti aktuali tiek klientui, tiek verslo partneriui. Tačiau riboto dydžio popierinė kortelė ne visuomet gali sutalpinti viską, ko norisi. Tad šiame straipsnyje nersime į neatrastus vizitinės kortelės plotus: kaip saikingai pateikti daugiau informacijos? 

vizitines korteles

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Dažniausios skrajučių kūrimo klaidos

2019 m. rugpjūčio 5 d.,pirmadienis 13:41:15 Europe/Minsk

Planuojate įdomų renginį? O galbūt ieškote būdų, kaip supažindinti vartotojus su Jūsų naujai sukurtu produktu? Puikus būdas tai padaryti – sukurti reklaminę skrajutę. Nors šis spaudos gaminys yra vienas iš paprasčiausių, tačiau pradėjus maketuoti kartais susiduriame su netikėtais iššūkiais, kurių neįvertinus rizikuojame nepasiekti norimų rezultatų. Kaip užbėgti šioms situacijoms už akių trumpai aptarsime šiame straipsnyje.

Read More
Posted in Skrajučių gamyba By Ugnė

Vizitinės kortelės maketas per 15 minučių – moksleiviams ne kliūtis

2019 m. birželio 17 d.,pirmadienis 13:26:44 Europe/Minsk

Birželio 13 dieną Kauno rajone įsikūrusioje Laisvojoje ekonominėje zonoje vyko Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro organizuotos orientacinės varžybos rajono moksleiviams. Šis nemokamas renginys yra dalis „Jaunimo dienų 2019” programos, apimančios 3 svarbias kompetencijas, kurias skatinti niekada ne per anksti: verslumą, pilietiškumą ir kūrybiškumą.

Moksleiviai atlieka KLIK užduotį

Read More
Posted in Vizitinių kortelių gamyba By KLIK komanda

Kvietimai vestuvėms – mažiau yra daugiau

2019 m. gegužės 6 d.,pirmadienis 14:10:58 Europe/Minsk

Vestuvės – gražiausia šeimos jungties šventė ir akimirkos saugomos atmintyje ilgam. Nors pasiruošimas šiai ypatingai dienai kartais trunka ilgai ir pareikalauja daug kantrybės bei energijos, svarbiausia nepamiršti, kad didžioji šventė kuriama iš mažų, (bet svarbių!) smulkmenų. Taip ir didysis darbų sąrašas atrodys lengviau įveikiamas.


Kvietimai į šventę yra vienas iš pirmųjų akcentų šventinei nuotaikai sukurti. Tad į ką reikėtų atkreipti dėmesį, ieškant to vienintelio dizaino?

Read More
Posted in Spaudos paslaugos By KLIK komanda
Sukurtas
Didėjantis
per puslapį

Elementai 1 į 1038 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4