SUSISIEKITE TEL. (8:00 - 17:00): 8-37-333000

Krepšelis tuščias.

Ieškoti
Sukurtas
Didėjantis
per puslapį

Elementai 1 į 1012 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2

Kaip palaikyti ryšį su klientais karantino laikotarpiu?

2020 m. balandžio 7 d.,antradienis 15:44:45 Europe/Minsk

Įvestas karantinas sukėlė visuotinį nerimą ir įnešė sumaišties ne tik į kiekvienus namus, bet ir į verslą. Todėl šiame straipsnyje svarstome, kokie galimi komunikacijos kanalai karantino metu padėtų išlaikyti klientą. Kitaip tariant, bandysime apžvelgti, kaip naudingai išnaudoti karantino laikotarpį ryšio su savo klientais stiprinimui.

spaustuve KLIK rysys su klientu

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Kvietimas – šventės puošmena

2020 m. kovo 30 d.,pirmadienis 11:53:25 Europe/Minsk

Šiltasis metų laikas dažnai atneša gražių švenčių ar susibūrimų, kurie reikalauja išankstinio kvietimo. Gerai apgalvotas kvietimas bei išskirtinis jo dizainas gali palikti neišdildomą įspūdį, įvesti į šventės temą ar netgi tapti jos akcentu. Tad dalinamės idėjomis, kaip atitinkamai šventei parengti išskirtinį kvietimą.

kvietimai

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Mums jau ketveri!

2020 m. kovo 5 d.,ketvirtadienis 15:31:21 Europe/Minsk

Tuk, tuk, tuk... Į duris beldžiasi ketvirtasis KLIK gimtadienis! Vos spėjome užpūsti praėjusio gimtadienio žvakutes, o čia atkeliauja jau kitas. Todėl džiaugdamiesi priruošėme glėbius dovanų ir siurprizų, kuriuos dalinsime net visą savaitę iki pat gimtadienio, kovo 14 dienos. Užeikite ir rinkitės!

Spaustuves KLIK gimtadienis

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Neatrasti vizitinės kortelės plotai: kaip saikingai pateikti daugiau informacijos?

2020 m. vasario 13 d.,ketvirtadienis 17:37:37 Europe/Minsk

Vizitinė kortelė, ko gero, gali būti laikoma vienu reikšmingiausių kontaktinės informacijos šaltinių verslo pasaulyje. Todėl natūralu, kad joje norisi pateikti kuo daugiau informacijos, kuri gali būti aktuali tiek klientui, tiek verslo partneriui. Tačiau riboto dydžio popierinė kortelė ne visuomet gali sutalpinti viską, ko norisi. Tad šiame straipsnyje nersime į neatrastus vizitinės kortelės plotus: kaip saikingai pateikti daugiau informacijos? 

vizitines korteles

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Trigubai linksmas trečiasis KLIK gimtadienis

2019 m. kovo 13 d.,trečiadienis 14:19:27 Europe/Minsk

Laikas skriete skrieja, o kartu su juo ir mes, tiesiai trečiajam KLIK gimtadieniui į glėbį! Kartu su pavasarišku vėjo gūsiu ir besprogstančiais pumpurais – ar gali būti geresnis metas švęsti? Kaip ir pernai, norime pasidalinti savo džiugesiu su jumis ir padovanoti visą savaitę truksiančią šventę. Viduje rasite, ką esame numate kiekvienai savaitės dienai, pradedant kovo 14-ąja.

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Dizaino iššūkiai spaudos profesionalams

2018 m. rugpjūčio 14 d.,antradienis 14:01:04 Europe/Minsk

Dizaino diskusija mūsų komandoje vyksta beveik nenutrūkstamai – kartais apie savo projektus, kartais apie jūsų, arba apie tai, kas dar nė neegzistuoja (bet galėtų!). Tai ne tik mūsų darbo dalis, bet ir aistra, kuri išsiplečia toli už biuro sienų, keliauja kartu namo ir kviečia nerti dar giliau. Nusprendėme, kad dalimi to galime pasidalinti ir už mūsų nedidelės komandų ribų, o kad būtų lengviau atskleisti mintis, pasinaudosime konkrečiu pavyzdžiu, visai neseniai iškeliavusiu iš spaustuvės.

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Kaip kurti, kai nesikuria? – praktinis seminaras dizaineriams spaustuvėje

2018 m. gegužės 14 d.,pirmadienis 16:47:26 Europe/Minsk

Pasaulinės grafinio dizaino dienos išvakarėse pas save į svečius pakvietėme visą būrį dizainerių. Spaustuvės patalpose kartu su popieriaus tiekėjų „Antalis“ komanda surengėme praktinį seminarą dizaineriams „Kaip kurti, kai nesikuria?“. Žinome, kad KLIK sistema dažnai naudojasi dizaineriai, užsakantys gaminius – puikaus dizaino kvietimus, vizitines korteles, skrajutes ir plakatus – savo klientams. Tačiau net ir labiausiai patyrusiems kartais kyla klausimų apie spaudos paruošimą ar paprasčiausiai pritrūksta įkvėpimo. Seminaro metu stengėmės, kad visi šie klausimai gautų tikslų, profesionalų atsakymą.

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

VDA studentai susipažino su ofsetinės spaudos procesu

2018 m. kovo 16 d.,penktadienis 17:38:42 Europe/Minsk

Kovo 13 dieną spaustuvėje KLIK apsilankė Vilniaus dailės akademijos Grafinio dizaino specialybės antro kurso studentai. Skaitmeninės ir spaudos technologijos paskaitų metu studentai jau buvo spėję susipažinti su įvairiais spaudos būdais ir failų paruošimo reikalavimais, tačiau prieš tai neturėjo galimybės išvysti, kaip atsiranda ofsetiniu būdu spausdinti gaminiai.

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Gimtadienio savaitė - kiekvieną dieną po naujieną

2018 m. kovo 9 d.,penktadienis 17:23:57 Europe/Minsk

Kovo 14 - antrasis KLIK gimtadienis. Norime, kad šventė tęstųsi visą savaitę, todėl kiekvienai dienai turime paruošę Jums po išskirtinį pasiūlymą. Kviečiame peržiūrėti sąrašą ir pasižymėti tuos pasiūlymus, kurie jums aktualiausi.

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Apie dizainą ir kūrybą su konkurso nugalėtoja Imante Šarlauskaite

2017 m. lapkričio 22 d.,trečiadienis 11:24:59 Europe/Minsk

Šį rudenį KLIK surengtą vizitinių kortelių dizaino konkursą laimėjo jauna, talentinga ir ambicinga dizainerė Imantė Šarlauskaitė. Nugalėjusi nemažą būrį konkurentų ir savo dizaino idėjomis pelniusi tiek Facebook bendruomenės, tiek KLIK komisijos simpatijas, Imantė sutiko atsakyti į keletą klausimų apie tai, kas svarbiausia jaunajai kūrėjai. 

klaviatura ir ausines roziniame fone

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda
Sukurtas
Didėjantis
per puslapį

Elementai 1 į 1012 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2