Gaminių pristatymas

IEŠKOTI DUK

Kokios yra siuntimo išlaidos?

Siuntimo įkainiai priklauso nuo svorio ir nuo Jūsų pasirinktos siuntimo paslaugos. T.y., pasirinkus paštomato paslaugą, standartinė kaina į visus Lietuvos miestus yra 2,78€. Pasirinkus kurjerio paslaugą kaina, priklausomai nuo siuntinio svorio, prasideda nuo 3€. Kiek tiksliai kainuos Jūsų siuntinys matysite bendroje užsakymo lentelėje, prieš atliekant mokėjimą už paslaugas.

Kaip galima pakeisti pristatymo adresą?

Norint pakeisti kitą pristatymo adresą, skirtuke „Mano paskyra“ galite nurodyti vieną ar kelis kitus pristatymo adresus. Patvirtinant užsakymą tereikės pasirinkti, kuriuo adresu norite gauti užsakytus gaminius.

Jei norite pakeisti pristatymo adresą po užsakymo patvirtinimo, tuomet skambinkite tel. +370 37 333 000 arba rašykite info@klik.lt, Jums bus suteikta visa reikiama informacija apie Jūsų užsakymą ir jei gaiminys dar bus neišsiųstas, pristatymo adresą pakeisime mes. 

Ar galite pristatyti užsakymą į kitą šalį?

Dėl paskirstymo operatyvumo, šiuo metu e-spaustuvė KLIK užsakytus gaminius pristato tik Lietuvos teritorijoje. 

Kas atsitiks, jei užsakymo pristatymo laikotarpiu nebūsiu namuose?

Visų pirma, prieš atvykdamas kurjeris Jus informuos ir galėsite susitarti, kuris laikas jums yra patogiausias. Jei atsitiks taip, kad pristatymo metu, visgi, nebūsite namuose, kurjeris susisieks su Jumis nurodytu telefono numeriu ir galėsite susitarti dėl kito pristatymo laiko.

Ar galite ant užsakytų gaminių pakuotės nespausdinti e-spaustuvės rekvizitų?

Taip, gaminių pakuotė gali būti su spaustuvės rekvizitais arba be jų. Visų gaminių apipavidalinimas ir pateikimo būdas priklauso nuo Jūsų individualaus pasirinkimo pirkimo proceso metu. Jeigu nenorite, kad būtų naudojama spaustuvės atributika, pirkimo proceso metu pažymėkite „varnele“: „Nenaudoti pakuotės su spaustuvės atributika“ ir „Etiketėje nurodyti mokėtoją kaip siuntėją“.

Koks yra leidinių pristatymo terminas?

Kiekvienam produktui yra nustatytas atskiras gamybos ir pristatymo terminas. Pasirinkę norimą produktą, dešinėje pusėje esančioje lentelėje matysite išsiuntimo iš spaustuvės datą.

P.s. dažnu atveju, gaminiai pristatomi anksčiau (priklausomai nuo  pateikto užsakymo ir planuojamos paleidimo į spaudą datos santykio), bet ne vėliau, nei nurodyta data sistemoje (lentelėje prie gaminio).

Pristatymo laikas skaičiuojamas prie pagaminimo datos pridedant 1 darbo dieną (išskyrus Nidą).