Mano paskyra

IEŠKOTI DUK

Kur galiu pakeisti savo asmeninius duomenis ir slaptažodį?

„Mano paskyra“ - laukelyje pasirinkite punktą - „Paskyros nustatymai“. Čia galite keisti paskyros slaptažodį, asmeninius duomenis.

Kur rasti vykdomus arba įvykdytus užsakymus?

Užsakymo informaciją galite rasti „Paskyros nustatymuose“. Čia galite pasitikrinti užsakymų statusą ar kitą, būtiną informaciją.

Kaip užsisakyti (atsisakyti) naujienlaiškį?

Kairiajame pagrindinio spaustuvės puslapio krašte rasite langelį – “Užsisakyti naujienlaiškį”. Ten įrašykite savo elektroninį paštą. Pateikus užsakymą, iškart gausite sveikinamąjį laišką savo elektroninio pašto dėžutėje. Naujienlaiškiuose gausite jūsų užsakymams aktualią informaciją, pranešimus apie nuolaidas ar pokyčius. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kada, gautame naujienlaiškyje paspaudę nuorodą – “Atsisakyti naujienlaiškio”.

Koks yra leidinių pristatymo terminas?

Kiekvienam produktui yra nustatytas atskiras gamybos ir pristatymo terminas. Pasirinkę norimą produktą, dešinėje pusėje esančioje lentelėje matysite išsiuntimo iš spaustuvės datą.

P.s. dažnu atveju, gaminiai pristatomi anksčiau (priklausomai nuo  pateikto užsakymo ir planuojamos paleidimo į spaudą datos santykio), bet ne vėliau, nei nurodyta data sistemoje (lentelėje prie gaminio).

Pristatymo laikas skaičiuojamas prie pagaminimo datos pridedant 1 darbo dieną (išskyrus Nidą).