SUSISIEKITE TEL. (8:00 - 17:00): 8-37-333000

Krepšelis tuščias.

Ieškoti
Sukurtas
Didėjantis
per puslapį

Elementai 1 į 1015 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2

Skrajučių evoliucija: nuo atsiradimo iki šių dienų

2020 m. liepos 31 d.,penktadienis 09:32:00 Europe/Minsk

Skrajutės — vienas universaliausių rinkodaros įrankių verslo pasaulyje. Lengvai pritaikomos kiekvienai verslo šakai, produktui ar paslaugai, skrajutės jau keletą šimtmečių tarnauja siekiant skleisti bet kokią informaciją. Šis verslo pasaulyje puikiai žinomas spaudos gaminys neabejotinai išlaikė laiko ir technologijų testą, tačiau ar kada susimąstėte, kaip ir kada atsirado pirmosios skrajutės? Šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime skrajučių evoliuciją nuo jų atsiradimo iki šių dienų.

Skrajutės KLIK

Read More
Posted in Naujienos Skrajučių gamyba By KLIK komanda

Vizitinės kortelės skirtingų kultūrų kontekste

2020 m. birželio 8 d.,pirmadienis 08:42:40 Europe/Minsk

Globalėjantis pasaulis leidžia megztis verslo santykiams su tolimiausių šalių atstovais. Tai atveria duris bei plečia rinkas, tačiau sukuria ir netikėtų iššūkių. Ar kada susimąstėte, kad verslo kultūra kitose pasaulio šalyse kardinaliai skiriasi ir mums įprasta elgsena ar dalykai svetur gali būti nesuprasti? Šiame straipsnyje pasižvalgykime, kaip vizitinės kortelės atrodo skirtingų kultūrų kontekste.

Vizitines korteles e-spaustuve KLIK

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Atvirukų magija: spaudoje sutalpinti jausmai

2020 m. gegužės 1 d.,penktadienis 15:37:00 Europe/Minsk

Vis ryškiau šviečiantys saulės  spinduliai ir bundanti gamta atneša vienas gražiausių pavasario švenčių – mamos ir tėčio dieną. Ko gero nesumeluosime, kad būtent šiems žmonėms norisi skirti kuo daugiau išskirtinio dėmesio ir šilumos. Todėl šiame straipsnyje dalinamės idėjomis, kaip sukurti iškalbingą ir nuoširdų atviruką mamos bei tėčio dienos proga, kuris talpintų ne tik gražius palinkėjimus, bet ir sukeltų pačius šilčiausius jausmus.

Atvirukai

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Kaip palaikyti ryšį su klientais karantino laikotarpiu?

2020 m. balandžio 7 d.,antradienis 15:44:45 Europe/Minsk

Įvestas karantinas sukėlė visuotinį nerimą ir įnešė sumaišties ne tik į kiekvienus namus, bet ir į verslą. Todėl šiame straipsnyje svarstome, kokie galimi komunikacijos kanalai karantino metu padėtų išlaikyti klientą. Kitaip tariant, bandysime apžvelgti, kaip naudingai išnaudoti karantino laikotarpį ryšio su savo klientais stiprinimui.

spaustuve KLIK rysys su klientu

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Kvietimas – šventės puošmena

2020 m. kovo 30 d.,pirmadienis 11:53:25 Europe/Minsk

Šiltasis metų laikas dažnai atneša gražių švenčių ar susibūrimų, kurie reikalauja išankstinio kvietimo. Gerai apgalvotas kvietimas bei išskirtinis jo dizainas gali palikti neišdildomą įspūdį, įvesti į šventės temą ar netgi tapti jos akcentu. Tad dalinamės idėjomis, kaip atitinkamai šventei parengti išskirtinį kvietimą.

kvietimai

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Mums jau ketveri!

2020 m. kovo 5 d.,ketvirtadienis 15:31:21 Europe/Minsk

Tuk, tuk, tuk... Į duris beldžiasi ketvirtasis KLIK gimtadienis! Vos spėjome užpūsti praėjusio gimtadienio žvakutes, o čia atkeliauja jau kitas. Todėl džiaugdamiesi priruošėme glėbius dovanų ir siurprizų, kuriuos dalinsime net visą savaitę iki pat gimtadienio, kovo 14 dienos. Užeikite ir rinkitės!

Spaustuves KLIK gimtadienis

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Neatrasti vizitinės kortelės plotai: kaip saikingai pateikti daugiau informacijos?

2020 m. vasario 13 d.,ketvirtadienis 17:37:37 Europe/Minsk

Vizitinė kortelė, ko gero, gali būti laikoma vienu reikšmingiausių kontaktinės informacijos šaltinių verslo pasaulyje. Todėl natūralu, kad joje norisi pateikti kuo daugiau informacijos, kuri gali būti aktuali tiek klientui, tiek verslo partneriui. Tačiau riboto dydžio popierinė kortelė ne visuomet gali sutalpinti viską, ko norisi. Tad šiame straipsnyje nersime į neatrastus vizitinės kortelės plotus: kaip saikingai pateikti daugiau informacijos? 

vizitines korteles

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Trigubai linksmas trečiasis KLIK gimtadienis

2019 m. kovo 13 d.,trečiadienis 14:19:27 Europe/Minsk

Laikas skriete skrieja, o kartu su juo ir mes, tiesiai trečiajam KLIK gimtadieniui į glėbį! Kartu su pavasarišku vėjo gūsiu ir besprogstančiais pumpurais – ar gali būti geresnis metas švęsti? Kaip ir pernai, norime pasidalinti savo džiugesiu su jumis ir padovanoti visą savaitę truksiančią šventę. Viduje rasite, ką esame numate kiekvienai savaitės dienai, pradedant kovo 14-ąja.

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Dizaino iššūkiai spaudos profesionalams

2018 m. rugpjūčio 14 d.,antradienis 14:01:04 Europe/Minsk

Dizaino diskusija mūsų komandoje vyksta beveik nenutrūkstamai – kartais apie savo projektus, kartais apie jūsų, arba apie tai, kas dar nė neegzistuoja (bet galėtų!). Tai ne tik mūsų darbo dalis, bet ir aistra, kuri išsiplečia toli už biuro sienų, keliauja kartu namo ir kviečia nerti dar giliau. Nusprendėme, kad dalimi to galime pasidalinti ir už mūsų nedidelės komandų ribų, o kad būtų lengviau atskleisti mintis, pasinaudosime konkrečiu pavyzdžiu, visai neseniai iškeliavusiu iš spaustuvės.

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda

Kaip kurti, kai nesikuria? – praktinis seminaras dizaineriams spaustuvėje

2018 m. gegužės 14 d.,pirmadienis 16:47:26 Europe/Minsk

Pasaulinės grafinio dizaino dienos išvakarėse pas save į svečius pakvietėme visą būrį dizainerių. Spaustuvės patalpose kartu su popieriaus tiekėjų „Antalis“ komanda surengėme praktinį seminarą dizaineriams „Kaip kurti, kai nesikuria?“. Žinome, kad KLIK sistema dažnai naudojasi dizaineriai, užsakantys gaminius – puikaus dizaino kvietimus, vizitines korteles, skrajutes ir plakatus – savo klientams. Tačiau net ir labiausiai patyrusiems kartais kyla klausimų apie spaudos paruošimą ar paprasčiausiai pritrūksta įkvėpimo. Seminaro metu stengėmės, kad visi šie klausimai gautų tikslų, profesionalų atsakymą.

Read More
Posted in Naujienos By KLIK komanda
Sukurtas
Didėjantis
per puslapį

Elementai 1 į 1015 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2